FAQ

Możemy przeprowadzić na zabieg na każdych włosach, to znaczy wcześniej koloryzowanych, po trwałej ondulacji, po zabiegach keratynowych lub innych zabiegach chemicznych. Musimy jedynie indywidualnie dobrać rodzaj zabiegu do kondycji włosa.

Możemy umyć włosy praktycznie bezpośrednio po zabiegu, musimy odczekać jedynie aż włosy ostygną. Jednak proponujemy aby w miarę możliwości odczekać 24h po zabiegu i przystąpić do mycia produktami po zabiegowymi MK Professional.

Od 3 do 6 miesięcy. Jest to uzależnione od pielęgnacji i stylu życia klienta. Czynniki które skracają czas utrzymywania się efektu to: chlorowana lub słona woda, nadmierna ekspozycja na słońce, codzienne mycie włosów plus źle dobrana pielęgnacja po zabiegowa.

Sugerujemy odczekać tydzień lub dwa przed lub po planowanym zabiegu MK Professional. Koloryzacja nie wpływa w żaden sposób na efekt zabiegu.

Tak. Z dostępnych formuł zalecamy wybrać Botox, Bontx lub Proteiny.

Tak. Z dostępnych formuł zalecamy wybrać Botox, Bontx, Organic lub Proteiny.

Zabiegi możemy wykonywać na włosach przedłużanych uważając na taśmy oraz łączenia.

Nie ma przeciwskazań do wykonania zabiegów na włosach siwych, jednak mogą one ocieplić swój odcień w skutek aminokwasów zawartych w formułach. Aby tego uniknąć zalecamy użyć formuły Botox z dodatkiem Botox Platinum lub Bontx Platinum.

Po otwarciu możemy przechowywać produkt do 2 lat. W przypadku gdy produkt jest fabrycznie zamknięty – do 3 lat (przechowuj w ciemnym i chłodnym miejscu).

Tak, ale nie każda formuła. Wszystko zależy od wykonywanego zabiegu.

Wszystkie formuły pozbawią w 100% efektu puszenia się włosów.

Są też formuły takie jak Botox czy Proteiny które mogą jedynie w 60% je wyprostować. Najważniejsze jest że każdy z dostępnych zabiegów sprawi że włosy będą wygładzone, miękkie i łatwiejsze w układaniu !

Nie, nasza pielęgnacja jest ma specjalną formułę, która sprawia że zabiegi utrzymują się dłużej. Pielęgnacja nie zawiera żadnych szkodliwych substancji (pozbawione są SLS i SLES).

Efekt po zabiegu nie będzie tak trwały ze względu na ekspozycję na sól i chlor. Aby pomóc ochronić włosy i wydłużyć efekt zabiegu używaj naszej maski do włosów oraz serum, aby zapewnić barierę i ochronę.

Zależy to od długości i tekstury włosów, w przypadku włosów do ramion zazwyczaj potrzebna jest ilość 60 ml. Nie ma potrzeby nadmiernego nasycania włosów produktem. Używaj odpowiedniej ilości produktu a w razie potrzeby dokładaj po 10ml.

Produkty nie są wegańskie ze względu na składnik jakim jest olejek kawiorowy ale sa w 100% Cruelty Free (wolne od okrucieństwa wobec zwierząt).